«اتحاد دوباره‌ی پینک‌فلوید افتضاح خواهد بود.» این جمله را «راجر واترز»، ستاره‌ی گروه افسانه‌ای پینک فلوید درباره‌ی احتمال بازگشت دوباره اعضای این گروه و همکاری مجدد آنها گفته است. او پیش‌تر عنوان کرده بود که تمام راه‌ها را برای گذر از بن‌بستِ فعلی میان اعضای گروه پیشنهاد داده و همگی بی‌حاصل مانده است.

راجر واترز در مصاحبه جدیدش با مجله رولینگ استونز گفت: «به هیچ عنوان امکان کار کردن دوباره در کنار دیوید گیلمور و نیکس میسن تحت عنوان اتحاد پینک فلوید را مد نظر قرار ندارم، حتی اگر چنین چیزی کاملا مطرح شود. در واقع چنین اتفاقی اصلا خوب نیست، بلکه به شدت افتضاح است. مطمئناً اگر شما طرفدار قدیمی پینک لوید باشید، نقطه نظر و نگاه متفاوتی خواهید داشت. می‌دانم به خاطر این حرف ممکن است به شکل یک آدم بد در نظر گرفته شوم اما اصلاً بگذار همین‌طور باشد. اما آیا آزادی خودم را با بند و زنجیرها عوض می‌کنم؟ نه هرگز

واترز درباره آخرین صحبت‌های خود با دو عضو باقی‌مانده دیگر گروه گفت: «قبل‌تر با دیوید گیلمور و نیک میسن صحبت کرده بودم ولی نه برای یک اتحاد دوباره. در واقع این قضیه را مطرح کردم که آیا می‌توانیم یک نسخه ریمستر شده از آلبوم Animals منتشر کنیم بدون اینکه بخوایم همه چیز زیادی شلوغ شود؟ حتی این را مطرح کردم که یک رای‌گیری بگذاریم، اما خب آنها قبول نکردند و من نمی‌دانم چرا!»

به نقل از راک مگزین، نیک میسن دسامبر 2018 در مورد انتشار دوباره آلبوم Animals گفته بود که این اتفاق به زودی خواهد افتاد، اما اعضای گروه روی نحوه انجام آن باید به توافق برسند.

او پیش‌تر در این باره گفته بود:‌ «یک سال پیش برای حفظ اعضای گروه پینک فلوید کارهایی کردم. من همه راهکارهایی را برای گذر از این بن بست افتضاح وجود دارد را پیشنهاد کردم اما حاصلی نداشت و از این بابت متاسفم. من بارها گفته ام اگر الان ۳۰ میلیون نفر طرفدار عضو این وب سایت هستند بخاطر شاکله ۵ نفری گروهمان بوده که شامل من، سید بَرِت ریک رایت، نیک و دیوید گیلمور می‌شود.»‌

واتر، خواننده، نوازنده بِیس و ترانه سرای اصلی پینک فلوید، گروه را در دهه ۸۰ میلادی ترک کرد، سپس سه عضو باقی مانده را به دلیل ادامه کار  تحت همان عنوان گروه پینک فلوید بدون حضور او شکایت کرد و جرقه این اختلافات از همان زماند.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست