«آندرئا بوچلی» روز پنجشنبه ۳۰ سپتامبر همراه آندرا دی، الی گولدینگ، لانگ لانگ نوازنده پیانو از چین، آنجلیک کیدجو خواننده و آهنگساز برنده چهار جایزه گرمی از بنین و چند خواننده عرب‌زبان یک اجرای ۹۰ دقیقه‌ای در مراسم افتتاحیه اکسپو دوبی ۲۰۲۰ در الوصل پلازا خواهد داشت. اکسپو ۲۰۲۰ از اولین روز اکتبر میزبان عموم مردم می‌شود و تا شش ماه ادامه می‌یابد.

بوچلی از مدتی پیش تور جهانی باور را آغاز کرده است. بخشی از این برنامه جهانی روز هشتم نوامبر به دوبی می‌رسد و خواننده پرآوازه ایتالیایی در جشنواره موسیقی پاراس در هتل ساحلی جمیرا روی صحنه می‌رود. بوچلی آلبوم «باور» را نوامبر ۲۰۲۰ منتشر کرد و در کنسرت دوبی ترانه‌های «تو هرگز تنها قدم نخواهی زد» ریچارد راجرز و «هله‌لویا» لئونارد کوهن را بازخوانی می‌کند.

امسال پنجمین دوره جشنواره موسیقی پاراس برگزار می‌شود و در آن جز بوچلی، دو خواننده از روسیه به نام‌های فیلیپ کرکوروف و لیونید آگوتین هم برنامه اجرا می‌کنند. پاراس از چهارشنبه سوم نوامبر آغاز می‌شود و تا دوشنبه هشتم نوامبر ادامه دارد و بهای بلیت‌های آن از ۷۵۰ درهم به بالاست.

بوچلی دسامبر ۲۰۲۰ هم در دوبی روی صحنه رفت و برنامه اجرا کرد. او از ۱۹۸۲ تا امروز ۱۵ آلبوم انفرادی منتشر کرده و بیش از ۷۵ میلیون نسخه از اجراهایش در دنیا فروش رفته است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست